Veritabanı Uygulamaları PIC-Mikroişlemci Programlama Paylaş
Duyuru: Kısa bir süre için fiyatlarımızda % 50 ye varan indirimler!!!

BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI

İnternet Ve Teknolojilerini , sizin ve işletmenizin faydaları doğrultusunda YETERİNCE KULLANIYOR MUSUNUZ ???

Yazılım ve IT danışmanlığı doğrultusunda ;

en olası durumları düşünerek palanlarız. Sadece "google" için değil tüm arama motorları için erişilebilir olmasını sağlarız. Uluslararası ortamda hedeflediğiniz kitle için , en çok kullanılan medya -sosyal medya-arama araçları -arama motorlarını inceler ve İnternet Teknolojilerini en verimli şekilde kullanmanızı sağlarız.

İhtiyaçlarınızı Belirleyip, Gerekli Analizleri Yaparak Öncelikle Sizin Için En Uygun Çözümü Bir Proje Halinde Size Sunuyoruz. işletmenizde Herhangi Bir Departmanda Çalışan Önemli Bir Sosyal Medya Uzmanı Gibi Önemli Fikirler Üreterek Şirketinizin Gelişmesine Büyük Katkılar Sağlayarak Sizleri Doğru Bilgiler Ve Kaynaklar Çerçevesinde Yönlendirmekteyiz. Bunun Dışında Web Tabanlı Proje Ve Planlama Yönetimi Ile Alakalı Olarak Bilinçli Plan Ve Programalar Yapma Konusunda Bizzat Yanınızda Oluyoruz.

Size Özel Yazılım Geliştirme, IT Desteği, CRM Veya ERP Çözümlerinizin En Iyi Ve En Uygun Prosedürler Ile Üretilmesini Sağlamak Amacı Ile Bilgisayar ve Elektronik Konularında Uzman Ekibimiz Ile Hizmet Veriyoruz.
This site is designed by mathamara@2019.
http://www.fehmiakgul.com.tr